Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi

NİHAT ÖZTÜRK, “SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
   
 NİHAT ÖZTÜRK, “SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

NİHAT ÖZTÜRK, “SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
 Yazı Boyutu

 Tarih : 4.10.2015 - 17:57:11 


AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk yapmış olduğu yazılı açıklamada “Yaşanan sel felaketinin ardından devletin tüm kurumları Bodrum’da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.


AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk yapmış olduğu yazılı açıklamada “Yaşanan sel felaketinin ardından devletin tüm kurumları Bodrum’da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Ankara’da yapılacak olan toplantıda, Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bodrum’da yaşanan sel felaketi ve vatandaşlarımızın mağduriyetleri konusunda da bilgi vereceğim. 1 Kasım’da sandığa, Milletimizin geleceği, devletimizin istikrarı, ülkemizin menfaatleri ve ekonomik istikrar için sahip çıkacağız” dedi.

 

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk, Bodrum’da yaşanan sel felaketiyle ilgili gelişmeleri yakından izlediğini anlatarak “Yaşanan sel felaketinin ardından devletin tüm kurumları Bodrum’da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Başta Muğla Valimiz Amir Çiçek olmak üzere, yetkiler sel sonrasında bölgede yaptıkları incelemeleri ilgili bakanlıklarla paylaştılar. Ben ve arkadaşlarım afetten etkilenen vatandaşlarımızla görüştük ve sorunlarını dinledik. Bodrum’a gönderilen afet yardımı da Bodrum Kaymakamlığı’nın hesabına aktarıldı” dedi. Bodrum’da yaşanan sel sonrasında Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u Bodrum İlçe teşkilatıyla birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini ifade eden Öztürk “Yaşanan sel felaketi sonrasında, ilçedeki işletmelerin sorunları ve çözümü konusunda görüşmelerde bulunduk.  Yaşanan selden dolayı ortaya çıkan mağduriyetlerle ilgili tespitlerde bulunduk. İlgili kurumlarla vatandaşlarımızın mağduriyetlerin giderilmesi konusunda görüşmeler yaptık. Bize göre, afetin partisi olmaz. Bundan zarar görenler Bodrum esnafı, Muğla esnafı ve bölgede yaşayan bizim insanlarımız. Sonuç itibariyle selden mağdur olan tüm vatandaşlarımızın yaralarının en kısa sürede sarılması için üzerimize düşeni yapacağız. AK Parti Bodrum İlçe teşkilatımız da yaşanan sürecin takipçisi olacak.  Ankara’da yapılacak olan toplantıda Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bodrum’da yaşanan sel felaketi ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda bilgi vereceğim. Amacımız, yaşanan selden etkilenen vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesini sağlamak” diye konuştu.

 

“1 KASIM’DA SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Öztürk, 1 Kasım seçim süreciyle, ilgilide değerlendirmelerde bulunarak “Ben Nihat Öztürk, olarak geldiğim yeri, birlikte görev yaptığım kıymetli teşkilat mensuplarımızı ve desteklerini her zaman hissettiğim Muğlalı hemşerilerimi asla unutmayacağım. 1 Kasım’da meclise gittiğim de sizlere hizmet eden bir Milletvekili olacağıma söz veriyorum. Ben, Muğla’da yaşayan, aşını ekmeğini Muğla’dan kazanan tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek için yola çıktım. Liderimiz ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarının kurmuş olduğu AK Parti vesilesiyle milletimize hizmet etmek görevlerin en güzeli. Bu davanın lideri ile bu davaya gönül verenleri unutmadan 1 Kasım’da sandığa, Milletimizin geleceği, devletimizin istikrarı, ülkemizin menfaatleri, ekonomik istikrar ve müreffeh ülkeler seviyesine çıkarmak için sahip çıkacağız. Sandığa, çocuklarımızın huzur içinde yaşadığı bir Türkiye için sahip çıkacağız. Evlatlarımıza ve torunlarımıza bırakacağımız en büyük miras; İstikrar, düzen, düşmanına korku salan, dostuna güven veren, güçlü ve müreffeh ülkeler seviyesinin de üstüne çıkaracağımız ülke bırakmaktır. Bu düşünce ve inançla sandıklara sahip çıkacağız ve milletimizin huzur içinde yaşaması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

(Haber/Gökhan Ayyıldız)
 Editör :  Haber Merkezi

Yazdır

Word'e Aktar

Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 5 Puan Verildi
 Kaynak :  Haber Merkezi

 Kategori  SİYASET

28993 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Reklam

 Duyuru

 Reklam

 Köşe Yazıları

Ramazan Yıldırım

Ramazan Yıldırım ¬
ÜLKEYİ GEREN BİR CUMHURBAŞKANI: TAYYİP ERDOĞAN

Asım Cezayirlioğlu

Asım Cezayirlioğlu ¬
TÜRKİYE'DE "KUTUPLAŞMA"

Mehmet Uçar

Mehmet Uçar ¬
SURİYE SINIRIMIZDA NE Mİ OLUYOR?

Mesut Koç

Mesut Koç ¬
TERÖR VE BÖLGENİN AKIBETİ
 
 Reklam

 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 14
 Bugün : 210
 Dün : 245
 Toplam : 2010889
 Ip No : 44.211.31.134
     

 Reklam

 Reklam

 Takvim

Temmuz 2024

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 

 Reklam

 
 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam

 Reklam


RESMİ İLAN |SİYASET |EĞİTİM |GÜNCEL |ASAYİŞ |TURİZM |KÜLTÜR-SANAT |SAĞLIK |EKONOMİ |SPOR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 2012- Fethiye Haber Merkezi - ANASAYFA - Tüm Hakları Saklıdır. 


Bu sitede

Çilem.Net Haber Yazılımı kullanılmaktadır.